Posclass

marka 1 Posclass, 2006 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, 2012 yılından itibaren POS CLASS markasının patentini almış ve kendi ithalatını yapmaya başlamıştır. Donanım sektöründeki yerini almıştır.

2015 yılından bugüne dek ihracat yapıyor olup birçok ülkeyi bir Türk markası olan POS CLASS kalitesi ile buluşturmaktayız. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da müşterilerimize tüm hassasiyetimizle hizmet vermekteyiz.

Geniş ürün gamımız ile birlikte bünyemizde POSTÜRK , SCANTECH , ANKAPOS , ERAPOS , BOXPOS , QUANMAX , HEROJE , ZYWELL marka patentlerini de barındırmaktayız.

TÜRK YERLİ MALI BELGESİ – KAPASİTE RAPORUMUZ ile pos grubu ürünlerimizin ülkemizde üretimini yapıyor olmanın ülkemize ve müşterilerimize sağladığı fayda ile hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

DESMAK TEKNOLOJİ A.Ş. olarak verdiğimiz taahhütleri zamanında ve tam kalite ile müşterilerimize sunmamızın İş gururu ile birçok projeye imzamızı atmış bulunmaktayız.  Günümüz teknoloji çağında ticari sistemi daha hızlı ve daha performanslı hale getirme çabası içinde bulunan kesime en iyiyi sunarak sesleniyoruz. iş Teknoloji içerisinde hızla değişen en büyük rol oynayan bilgisayar sistemlerinin ticari alanda daha etkili ve tam kapasite kullanılabilmesi için DESMAK TEKNOLOJİ A.Ş. olarak tüm imkânlarımızı kullanmaktayız.

Kuruluşumuzdan bu yana Restaurant & Market — Perakende Otomasyon Sistemleri , Veri Toplama Sistemleri , Fabrikalar , Hastaneler, Kamu Kurum ve Kuruluş projeleri üzerinde uzmanlaşarak, kendi İthalat ve İhracat pazarımızı oluşturduk. Sektördeki işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek oldukça kapsamlı ve profesyonel çözümler ürettik. Müşteri memnuniyeti ile kaliteli portföyümüze yeni gururlar ekledik.

DESMAK TEKNOLOJİ A.Ş. olarak İzmir Merkez , Teknik Destek ve Fabrikamızın yanı sıra İstanbul Bölge Müdürlüğümüz , Depo ve Teknik Hizmetimiz ile her geçen gün daha da gelişmeye ve büyümeye devam etmekte olup, çizgimizi bozmadan sektörün büyükleri arasına girme yolunda yatırımlar yapmakta ve iş gücümüzü arttırmaktayız. Her biri sektördeki işletmelerin önde gelen büyükleri olan özgün donanımlarımız, çağdaşlığı yansıtan tasarımlarımız, sizleri ve bizleri buluşturan güler yüzlü, disiplinli , deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile sizlere hizmette kaliteyi, çalışmış olduğumuz firmalardaki memnuniyet, güven ve hassasiyet ile kanıtlıyoruz.

Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim